VÝSLEDKY

Zde najdete všechny výsledky dosavadních ročníků. Stačí kliknout na požadovaný ročník.

Konečné pořadí - BobCross 2016

- Namaž BOBY!!!!

 

Jednotlivci 2016
Umístění/Jméno, příjmení/start. číslo/město/tým
1. místo Tomáš Rucký (č. 107) - Liberec - team: Snow tour
2. místo Jiří Čech (č. 122) - Praha - team: Dropit.cz
3. místo Libor Hrabovský (č. 19) - Oznice - team: Kamikaze Pilots Oznice
4. místo Radek Januš (č. 90) - Vsetín - team: Absolut Ninja Crew
5. místo Andrea Drengubáková (č. 8) - Železná Ruda - team: Snow tour
6. místo Jan Janáček (č. 126) - Valašské Meziříčí - team: Rochlá rota
7. místo Ondra Kovanda (č. 4) - Zubří - team: Soláň Adrenalin Team 4
8. místo Jakub Kunc (č. 67) - Luhačovice -  team: fluggaenkoecchicebolsen

Nejlépe umístěná žena BOBCROSS 2016
Andrea Drengubáková (č. 8) - Železná Ruda - team: Snow tour

Nejlépe umístěný team BOBCROSS 2016
Snow tour (Tomáš Rucký, Andrea Drengubáková,  Jakub Martínek, Jakub Tvrdík)

THE BEST STYLER - BOBCROSS 2016
Patrik Bolf (č. 52) - Vsetín - team: AbsoluterWalacheierUnterwassermannBobcrossmannschaft (A-W-U-M-B))

Nejstarší závodník 2016 - BOBCROSS 2016
Jana Mocková - 51 let (č. 53) - Praha - team: Rumové pralinky

Konečné pořadí - dětský závod BOBCROSS KIDS 2016 - PONY

Kategorie 4-6 let (holky a kluci)
Umístění Jméno, příjmení / věk / výsledný čas
1. Adam Palička, 6 let, 3,72 s
2. Samuel Krumpoch, 5 let, 3,75 s
3. Ema Hrubá, 4 roky, 3,82 s
4. Oliver Škrobák, 5 let, 3,84 s
5. Nela Zoe Zapalačová, 5 let, 3,87 s
6. Jan Popek, 5 let, 3,93 s
6. Ester Kondělková, 5 let, 3,93 s
7. Adam Závorka, 5 let, 4,03 s
7. Lucie Kolmačková, 5 let, 4,03 s

Kategorie 7-9 let (holky a kluci)
Umístění Jméno, příjmení / věk / výsledný čas
1. Daniel Škarka, 9 let, 3,59 s
2. Zbyněk Zapalač, 8 let, 3,65 s 3,78 s
3. Nikol Novosadová, 7 let, 3,65 s 3,84 s
4. Matyáš Kudrna, 8 let, 3,78 s
5. Edita Škarková, 7 let, 3,84 s
6. Marek Sigmund, 8 let, 3,88 s

Kategorie 10-12 let (holky a kluci)
Umístění Jméno, příjmení / věk / výsledný čas
1. Tereza Kociánová, 12 let, 3,62 s
2. Lucie Závorková, 10 let, 3,66 s
3. Daniel Kondělka, 11 let, 3,69 s
4. Šimon Stanjura, 10 let, 3,72 s
5. Ondra Kolmačka, 12 let, 3,90 s
6. Karel Solanský, 10 let, 3,91 s
7. Pavla Marančáková, 11 let, 4,13 s
8. Veronika Maléřová, 11 let, 4,43 s

Konečné pořadí - BobCross 2015

Umístění Jméno, příjmení Město Team
1. místo Monika Žďárková (č. 97) - Brno/Praha - Snow tour & Dropit.cz
2. místo Radim Palán (č. 98) - Praha - Snow tour & Dropit.cz
3. místo Jíří Čech (č. 121)
4. místo Jiří Baroš (č. 89) - Valašské Meziříčí - Robe & Scootland Team
5. místo Jan Doležel (č. 36) - ABSOLUT Nijna Crew
6. místo Ondřej Třčka (č. 34) - Hutisko-Solanec - SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM 1
7. místo Radek Šebesta (č. 35) - Oznice - Kamikaze Pilots Oznice
8. místo Daniel Klíč (č. 63) - Úvaly - Eine kleine lustige clique

 

Nejlépe umístěná žena BOBCROSS 2015
Monika Žďárková (č. 97) - Brno/Praha - Snow tour & Dropit.cz

 

Nejlépe umístěný team BOBCROSS 2015
Snow tour & Dropit.cz (Tomáš Rucký, Andrea Drengubáková, Monika Ždárková, Radim Palán)

 

THE BEST STYLER 2015
Darek Hajdik (č. 83 - team: ABSOLUT Nijna Crew)

 

Nejstarší závodník:
Jan Panc - 60 let (č. 50 - team: SUN reality)

 

Konečné pořadí - dětský závod BOBCROSS KIDS 2015

 

Kategorie 4-6 let (holky a kluci)
Umístění Jméno, příjmení Město (Team)
1. místo Kováč Lukáš - Karolinka (č. 30)
2. místo Tomková Natálie - Karolinka (č. 12)
3. místo Gurný Tomáš - Bohumín (č. 13)
4. místo Hykel Lukáš - Horní Bečva (č. 23)
5. místo Závorka Adam - Horní Bečva (č. 17)

 

Kategorie 7-9 let (holky a kluci)
Umístění Jméno, příjmení Město (Team)
1. místo Škarka Daniel - Karolinka (č. 15)
2. místo Tovaryš Daniel - Horní Bečva (č. 31)
3. místo Závorková Lucie - Horní Bečva (č. 18)
4. místo Kříž Jan - Rožnov p. R. (č. 24)
5. místo Koňaříková Petra - Halenkov (č. 21)

 

Kategorie 10-12 let (holky a kluci)
Umístění Jméno, příjmení Město (Team)
1. místo Letko Michal - Nitra (SK) (č. 8)
2. místo Kenwong Nathapon - Karolinka (č. 5)
3. místo Kolmačka Ondřej - Rožnov p. R. (č. 33)
4. místo Juráček Juliet - Horní Bečva (č. 16)
5. místo Kociánová Tereza - Rožnov p. R. (č. 27)

Konečné pořadí - BobCross 2014

Umístění Jméno, příjmení Město Team
1. místo Jakub Baroň (č. 46) Hrachovec ROCHLÁ ROTA 
2. místo Andrea Drengubáková (č. 14) Železná Ruda SNOW tour
3. místo Ondřej Trčka (č. 8) Soláň SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM
4. místo Tomáš Rucký (č. 18) Liberec SNOW tour
5. místo Radek Rebroš (č. 47) Rožnov pod Radhoštěm REBRYMAN.. 
6. místo Marek Jochec (č. 5) Nový Hrozenkov ABSOLUT Cottage Crew
7. místo Jan Halamíček (č. 21) Zubří SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM
8. místo Jan Slížek (č. 23) Vsetín ABSOLUT Cottage Crew 

Nejlépe umístěná žena BOBCROSS 2014
Andrea Drengubáková (č. 14) Železná Ruda SNOW tour

Nejlépe umístěný team BOBCROSS 2014
SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM (Jan Halamíček, Ondřej Trčka, Sabina Lišková, Ondřej Kovanda)

Konečné pořadí - dětský závod - kategorie 5-8 let kluci
Umístění Jméno, příjmení Město Team
1. místo Danek Škarka (č. 17)
2. místo Marek Sigmund (č. 44)
3. místo Štěpán Svoboda (č. 48)

Konečné pořadí - dětský závod - kategorie 5-8 let holky
Umístění Jméno, příjmení Město Team
1. místo Nikolka Novosadová (č. 26)
2. místo Lucka Závorková (č. 42) Horní Bečva S.W.A.H 
3. místo Karolína Kocianová (č. 49)

Konečné pořadí - dětský závod - kategorie 9-12 let holky a kluci
Umístění Jméno, příjmení Město Team
1. místo Juliet Juráček (č. 34)
2. místo Terezka Kociánová (č. 37) Rožnov pod Radhoštěm Kocmen Interactive
3. místo Malvína Martináková (č. 3)

Konečné pořadí - BobCcross 2013

Umístění Jméno, příjmení Město Team
1. místo Ondřej Kovanda Zubří SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM
2. místo Monika (Mondieee) Žďárková Praha DropIt.cz
3. místo Patrik Bolf Vsetín Absolut Cottage Crew
4. místo Barča Španihelová Rožnov pod Radhoštěm Železo
5. místo Radim Palán Praha DropIt.cz