Obrázek lightoboxu Wisetool
Wellness hotel Soláň (vzdáleno 8,5 km)

Zveme Vás do nově otevřeného Wellness & spa centra Soláň, které pro Vás připravilo vše, co Vaše tělo a duše potřebuje. Wellness pobyty a wellness služby, které poskytujeme, dokonale uvolní a zrelaxují Vaše tělo i duši. Využijte naše wellness pobyty – přijeďte zapomenout na stres, přijeďte se do Beskyd nechat hýčkat.

Odkaz >> Wellness hotel Soláň
Další ubytovací možnosti

Zde naleznete další ubytovací možnosti v Karolince a blízkém okolí. Můžete také hledat na Goolge - velká ubytovací kapacit je hned ve vedleší obci Velké Karlovice.

Odkaz >> další možnosti ubytování
Chalupa Staré Podlesí (vzdáleno 0,6 km)

Naše chalupa rodinného typu je tou pravou, kdo hledá útulné ubytování za dostupnou cenu.  Jsou zde 3 pokoje s kapacitou celkem 8  lůžek + 4 přistýlky. K dispozici je  vybavená kuchyň s ledničkou ,dvouplotýnkovým plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Svůj vůz si můžete bezpečně zaparkovat v krytém stání (2 místa) a lyže nebo kola uschovat v místnosti k tomu určené.

Odkaz >> web Chalupa Staré Podlesí
Chata Orság (vzdáleno 1,5 km)

Jedná se o objekt, který je nově postavený a nachází se hned vedle rodinného domu, na jeho zahradě, a proto kdykoliv něco budete potřebovat jsme Vám nablízku. Objekt se skládá ze dvou místností a sociálních zařízení. Ubytování je pro 4 až 5 osob a je vhodné pro rodiny s dětmi.

Odkaz >> web Chata Orság
Hotel Koník (vzdáleno 0,5 km)

Hotel Koník - nachází v centru města Karolinky - cca 300 metrů vzdálen od SKI areálu arolinka. Celková kapacita je 37 pevných lůžek a 23 přistýlek. Penzion má  parkoviště, autobusová zastávka se nachází  30 m, vlaková 300 m.

Odkaz >> web Hotel Koník
Penzion a restaurace Sklář (vzdáleno 0,9 km)

Penzion a restaurace Sklář je nově otevřený hotel rodinného typu. Nachází v centru města Karolinky - cca 400 metrů vzdálen od SKI areálu arolinka. Celková kapacita je 37 pevných lůžek a 23 přistýlek. Penzion má  parkoviště, autobusová zastávka se nachází  30 m, vlaková 300 m.

Odkaz >> web Penzion Sklář
Další partneři:

Fly Henry Mixiew Restaurace ŠAMAN Zabil.cz Rychlebské Stezky 4P Fun Technical Dendros Fripos Svářečky-obchod.cz Diamant bazény RH mont FfRIPOSEUROPLAST Visual-Studio Rocky Mountain Snowkidz