Obrázek lightoboxu Wisetool

Startovní listina:

- do startovní listiny budou zapsáni ti startující (teamy), kteří již uhradili startovné, což je podmínkou.

- doporučujeme postupovat dle informací v emailu (obdržel si jej po registraci do závodu).

- startovní listinu budeme plnit postupně dle příchozích plateb za startovné.

- jakmile Tě připíšeme na startovní listinu, budeš informován e-mailem.

Děkujeme za pochopení a spolupráci. 

Team BobCross

BobCross 2016 - závod jednotlivců

číslo Země Jméno, příjmení Město Team
1 CZ Stanislav Michal Přerov megabordel.com
2 CZ Andrea Běťáková Valašské Meziříčí AbsoluterWalacheierUnterwassermannBobcrossmannschaft
3 CZ Tomáš Štrbík Valašské Meziříčí Drtiči z Meziříčí
4 CZ Jaroslav Nohavica Valašské Meziříčí Drtiči z Meziříčí
5 CZ Zuzana Čechová Luhačovice pak doplním ;)
6 CZ Lukáš Doležal Česká Lípa pak doplním ;)
7 CZ Tereza Machalová Přerov - Vinary team lachtanů
8 CZ Robert Jungmann Vršovická 73 ----
9 CZ Aneta Halvová Praha ----
10 CZ Kateřina Krutilová Vrané nad Vltavou ----
11 CZ Klára,Průšová Praha Nečum
12 CZ Jaroslav Plischke Praha 5 Necum
13 CZ Petr Hlavatý Praha 10 SFK homeless & hungry
14 CZ Michaela Macečková Rožnov pod Radhoštěm No team
15 CZ Radek Rebroš Rožnov pod Redhoštěm RebryMan
16 CZ Lukas Svoboda Praha 4 Necum
17 CZ Jan Popek ostrava hajcman team
18 CZ Zdeněk Cekota Havířov-Podlesí Hajcman TEAM
19 CZ Jan Wildner Liberec Lum-piči
20 CZ Lenka Černá Liberec Lum-piči
21 CZ Veronika Vašková Prostřední Bečva Mumínci
22 CZ Martin Krutil 75501 Vsetín doplníme
23 CZ Marek Taláš Vsetín Doplníme
24 CZ Dan Skrobak Mikuluvka Mikuluvka
25 CZ pavel.halamicek police Halama gang

BobCross 2016 - závod 4-členných teamů

číslo Země Jméno, příjmení Město Team
1 CZ Miroslav Hubáček Luhačovice Fluggaenkoecchicebolsen
2 CZ Jan Semela Luhačovice Fluggaenkoecchicebolsen
3 CZ Jakub Kunc Luhačovice Fluggaenkoecchicebolsen
4 CZ Ondřej Chmela Luhačovice Fluggaenkoecchicebolsen
5 CZ Radek Januš Vsetín Absolut Ninja Crew
6 CZ Jan Doležel Vsetín Absolut Ninja Crew
7 CZ Darek Hajdík Vsetín Absolut Ninja Crew
8 CZ Martin Galda Vsetín Absolut Ninja Crew
9 CZ Patrik Bolf Vsetín AbsoluterWalacheierUnterwassermannBobcrossmannschaft
10 CZ Marek Jochec Hošťálková AbsoluterWalacheierUnterwassermannBobcrossmannschaft
11 CZ Jan Slížek Vsetín AbsoluterWalacheierUnterwassermannBobcrossmannschaft
12 CZ David Hajdík Vsetín AbsoluterWalacheierUnterwassermannBobcrossmannschaft
13 CZ Martin Růčka Horní Bečva Bečva-rajdrs
14 CZ Tomáš Martinák Horní Bečva Bečva-rajdrs
15 CZ Michal Mikeš Horní Bečva Bečva-rajdrs
16 CZ Jakub Mikeš Prostřední Bečva Bečva-rajdrs
17 CZ Radim Dujka Frýdek-Místek Biohazard Team
18 CZ Daniel Kráčmer Frýdek-Místek Biohazard Team
19 CZ Michael Sonnevend Havířov Biohazard Team
20 CZ Michal Orlický Havířov Biohazard Team
21 CZ Richard Skýpala Oznice Commando Team Oznice
22 CZ Markéta Herberová Oznice Commando Team Oznice
23 CZ Jan Herber Oznice Commando Team Oznice
24 CZ Radovan Jež Oznice Commando Team Oznice
25 CZ Liliana Šťastná Příbor - Klokočov Dej si deset!
26 CZ Sabina Autratová Jedovnice Dej si deset!
27 CZ Petr Demovič Příbor Dej si deset!
28 CZ Jan Seiml Mrkvanov Dej si deset!
29 CZ Monika Žďárková Brno Dropit.cz
30 CZ Jiří Čech Praha 1 Dropit.cz
31 CZ Radim Palán Praha 8 Dropit.cz
32 CZ Jakub Křenek Luhačovice Dropit.cz
33 CZ Tadeáš Malec Rožnov pod Radhoštěm HELLS BOBBERS
34 CZ Jakub Vlček Rožnov pod Radhoštěm HELLS BOBBERS
35 CZ Honza Černík Rožnov pod Radhoštěm HELLS BOBBERS
36 CZ Lukáš Halašta Brno Bystrc HELLS BOBBERS
37 CZ Libor Hrabovský Oznice Kamikaze Pilots Oznice
38 CZ Petr Hrabovský Oznice Kamikaze Pilots Oznice
39 CZ René Skýpala Oznice Kamikaze Pilots Oznice
40 CZ Zbyněk Tvrdý Oznice Kamikaze Pilots Oznice
41 CZ Jakub Mocek valašske meziřící Rochlá rota
42 CZ Jan Janáček valašske meziřící Rochlá rota
43 CZ Radim Blažek valašske meziřící Rochlá rota
44 CZ Jan Švec Valašské Mezříčí Rochlá rota
45 CZ Tomáš Trčka Rožnov pod Radhoštěm Rp & Pv KALVARIA Team
46 CZ Jakub Kehler Rožnov pod Radhoštěm Rp & Pv KALVARIA Team
47 CZ Radek Tomšík Prostějov Rp & Pv KALVARIA Team
48 CZ Tomáš Cielecký Prostějov Rp & Pv KALVARIA Team
49 CZ Jana Mocková ml. Valašské Meziříčí Rumové pralinky
50 CZ Tereza Květoňová Valašské Meziříčí Rumové pralinky
51 CZ Barbora Drdová Valašské Meziříčí Rumové pralinky
52 CZ Jana Mocková st. Praha 6 Rumové pralinky
53 CZ Marek Kovanda Zubří 756 54 Ski Solan A.T. 5
54 CZ Tereza Lišková Rožnov pod Radhoštěm 756 61 Ski Solan A.T. 5
55 CZ Sabina Lišková Rožnov pod Radhoštěm 756 61 Ski Solan A.T. 5
56 CZ Andrea Varmužová Kunovice 686 04 Ski Solan A.T. 5
57 CZ Ivana Halamíčková Zubří SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM 1
58 CZ Dita Měrková Valašská Bystřice SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM 1
59 CZ Kateřina Můčková Valašské Meziříčí SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM 1
60 CZ Klára Farkašová Zubří SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM 1
61 CZ Jan Halamíček Rožnov pod Radhoštěm SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM 2
62 CZ Aneta Jurošková Rožnov pod Radhoštěm SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM 2
63 CZ Jiří Hlaváč Ostrava SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM 2
64 CZ Kateřina Ďurčová Ostrava SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM 2
65 CZ Adam Kříž Rožnov pod Radhoštěm SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM 3
66 CZ Kateřina Vojtěchovská Olomouc SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM 3
67 CZ Xabier Bárcena Olomouc SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM 3
68 CZ Petr Pospěch Hutisko Solanec SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM 3
69 CZ Ondra Kovanda Zubří SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM 4
70 CZ Matěj Řehák Rožnov pod Radhoštěm SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM 4
71 CZ Iveta Vaňurová Rožnov pod Radhoštěm SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM 4
72 CZ Ondřej Randýsek Rožnov pod Radhoštěm SKI SOLÁŇ ADRENALIN TEAM 4
73 CZ Andrea Drengubáková Železná ruda SNOW tour
74 CZ Tomáš Rucký Liberec SNOW tour
75 CZ Jakub Martínek Znojno SNOW tour
76 CZ Jakub Tvrdík Praha 3 SNOW tour
77 CZ Jan Kantorek Zubří Splašené ponožky
78 CZ Lukáš Duda Zubří Splašené ponožky
79 CZ Adam Grygar Valašské Meziříčí Splašené ponožky
80 CZ Jakub Šimurda Zubří Splašené ponožky
81 CZ Jiří Holeček Havířov Svědci Kozubovi
82 CZ Ingrid Kovalová Havířov Svědci Kozubovi
83 CZ Rostislav Devátý Havířov Svědci Kozubovi
84 CZ Brigita Kondělková Havířov Svědci Kozubovi
85 CZ Jirka Drtil Olomouc Zabil.cz
86 CZ Martin Kaňůrek Veselí nad Moravou Zabil.cz
87 SK Peter Zborovský Bratislava Zabil.cz
88 CZ Aleš Vrba Veselí nad Moravou Zabil.cz
89 CZ Karolina Rumlova Roznov Železo tým
90 CZ Jiří Martinek Roznov Železo tým
91 CZ Honza Petr Roznov Železo tým
92 CZ Kuba Vojky Roznov Železo tým
Další partneři:

Fly Henry Mixiew Restaurace ŠAMAN Zabil.cz Rychlebské Stezky 4P Fun Technical Dendros Fripos Svářečky-obchod.cz Diamant bazény RH mont FfRIPOSEUROPLAST Visual-Studio Rocky Mountain Snowkidz