Ubytování

Pokud nechceš spát v autě, zde je několik možností, kde se ubytovat.

Wellness hotel Soláň (vzdáleno 8,5 km)

Zveme Vás do nově otevřeného Wellness & spa centra Soláň, které pro Vás připravilo vše, co Vaše tělo a duše potřebuje. Wellness pobyty a wellness služby, které poskytujeme, dokonale uvolní a zrelaxují Vaše tělo i duši. Využijte naše wellness pobyty – přijeďte zapomenout na stres, přijeďte se do Beskyd nechat hýčkat.

Chalupa Staré Podlesí (vzdáleno 0,6 km)

Naše chalupa rodinného typu je tou pravou, kdo hledá útulné ubytování za dostupnou cenu.  Jsou zde 3 pokoje s kapacitou celkem 8  lůžek + 4 přistýlky. K dispozici je  vybavená kuchyň s ledničkou ,dvouplotýnkovým plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Svůj vůz si můžete bezpečně zaparkovat v krytém stání (2 místa) a lyže nebo kola uschovat v místnosti k tomu určené.

Chata Orság (vzdáleno 1,5 km)

Jedná se o objekt, který je nově postavený a nachází se hned vedle rodinného domu, na jeho zahradě, a proto kdykoliv něco budete potřebovat jsme Vám nablízku. Objekt se skládá ze dvou místností a sociálních zařízení. Ubytování je pro 4 až 5 osob a je vhodné pro rodiny s dětmi.

Hotel Koník (vzdáleno 0,5 km)

Hotel Koník - nachází v centru města Karolinky - cca 300 metrů vzdálen od SKI areálu arolinka. Celková kapacita je 37 pevných lůžek a 23 přistýlek. Penzion má  parkoviště, autobusová zastávka se nachází  30 m, vlaková 300 m.

Penzion a restaurace Sklář (vzdáleno 0,9 km)

Penzion a restaurace Sklář je nově otevřený hotel rodinného typu. Nachází v centru města Karolinky - cca 400 metrů vzdálen od SKI areálu arolinka. Celková kapacita je 37 pevných lůžek a 23 přistýlek. Penzion má  parkoviště, autobusová zastávka se nachází  30 m, vlaková 300 m.

Další ubytovací možnosti

Zde naleznete další možnosti ubytování v Karolince a blízkém okolí. Můžete také hledat na Google - velká ubytovací kapacita je hned ve vedlejší obci Velké Karlovice.