Chceš pomoct více?

Je několik možností, co můžeš udělat navíc a předem moc děkujeme 🙂

Můžeš za START v BobCrossu zaplatit dle svých možností cokoliv navíc

Ano je to snadné, můžeš klidně poslat na náš transparentní účet 2801377202/2010 jakoukoliv částku navíc. Cokoliv se takto objeví na účtu navíc, bude spolu s polovinou startovného předáno Verunce Fojtíkové v sobotu přímo na akci. Celou částku zveřejníme také zde na stránkách a Facebooku. Pro kontrolu bude stále přístupný náš transparentní účet.

Můžeš si objednat ručně vyráběný BobCross ZVONEC

Na BobCross vyrábíme speciální ZVONCE v naší dílně. Mají neopakovatelný zvuk a věříme, že se na akci sejde dost fanoušků se ZVONCEM a vytvoří pro jezdce řinčivou atmosféru kolem trati. Zvonec stojí 190 Kč. Polovina z ceny jde opět pro Verunku. Zvonec si můžeš koupit na místě v Karolince. Bude jich omezené množství. Pokud chceš mít jistotu, objednej si ZVONEC zde a na akci si jej pouze vyzvedneš. Bude připraven na tvé jméno. Je to takové dobrovolné vstupné na BobCross.

Můžeš pozvat na akci své známé

Můžeš pozvat své známé, své okolí. Nikdy jsme na akci nevybírali vstupné a ani to nechceme zavádět. Napadlo nás ale, pokud nabídneme dobrovolné vstupné a tím vstupným bude ručně vyráběný ZVONEC, můžeme mezi diváky dostat dostatek zvonců, které pomůžou dotvořit parádní atmosféru kolem trati. Opět polovina z prodeje těchto ZVONCŮ bude předána Verunce.

Objednávka (rezervace) BobCross ZVONCE