Fotogalerie

Letošní foto od Martina Husára a níže fotografie z minulých ročníků od Ryszarda Perzynského, Lumíra Drápala a Ubalda Rutara... děkujeme. Bylo to super, těšíme se na další ročník.

5. ročník 2018

Letos opět na jedničku. Sešla se parádní skupina dětských závodníků. Partnerem byl opět PONY se svou dřevěnou stavebnicí a maskotem Jarmilem. Závod nám podpořil také Snowkidz, děkujeme.

Všechny fotky z dětského PONY závodu zde.

Byl to NÁŘEZ!!! Potkalo se spousta faktorů, mezi hlavními počasí, dobrý tým lidí, skvělý fotograf a samozřejmě nadupaná startovní listina!!!.

Všechny fotky ze závodu zde, vyhlášení benefice zde, vyhlášení výsledků a after párty zde, momentky zde.

4. ročník 2016

Bylo to super. Lepšího partnera pro dětský závod jsme si nemohli přát. Dřevěná stavebnice PONY - krásné ceny pro děti, velký dětský stan, kde si mohli děti s rodiči vyzkoušet, jak se staví z PONY různé stavby. Do toho všudypřítomný maskot - robot JARMIL.

Všechny fotky z dětského PONY závodu zde.

Závod dospělých a do toho RUDA z OSTRAVY. Nebylo v plánu, že pojede závod. Když to ale viděl po svém příjezdu do střediska, bylo to jasné. Okamžitě se rozhodl, že se zařazuje do vyřazovacího závodu. Mimo své jízdy na plastových bobech nám pomohl také akci komentovat. No co dodat, je to profík a na nic si nehraje. Byla to opravdu estráda. No a večer byl mocný :)

Všechny fotky závodu dospělých zde.

3. ročník 2015

Všechny fotky z dětského závodu zde.

Všechny fotky závodu dospělých zde.

2. ročník 2014

Všechny fotky z dětského závodu zde.

Všechny fotky závodu dospělých zde.

1. ročník 2013

A takhle to všechno zažalo. Pracovní název byl "jarní bobovačka". Počasí moc jarní nebylo, mrzlo a boby jely fest rychle. Bobcrosaři z Valašska ukázali, že mráz umí zvládat... Mimochodem bylo poctivě namazáno.

Všechny fotky z ročníku 2013 najdete zde.