Obrázek lightoboxu Wisetool
Nový web BOBCROSS.CZ

Světlo světa spatřil náš nový web pro naše mejdany na sněhu. Budeme zde přinášet vždy potřebné informace k aktuálnímu závodu/akci. Web můžete procházet dle ročníků Bobcrossu (hlavní MENU) - kde najdete všechny materiály, startovní  listiny, výsledky, fotky, videa, seznamy partnerů bez kterých by to opravdu nešlo.  Tímto jim moc děkujeme.

Dále na webu máte k dispozici BOB-E-SHOP v kterém najdete naše vlastní produkty. Trička, mikiny, plastové boby.... připravujeme toho více, ale nemůžeme prozradit úplně vše předem. Sledujte náš profil na Facebooku, kde vždy zveřejníme každou novinku, aktualitu. 

Budeme rádi, pokud nám zašlete jakoukoliv připomínku. Chceme jak závod a akci samotnou pořád posunovat dle možností dále a stím samozřejmně souvisí tyto média jako web, facebook, vimeo, instagram... Bez Vás to ale bude velmi pomalé, těšíme se na Vás:)

Další partneři:

Fly Henry Mixiew Restaurace ŠAMAN Zabil.cz Rychlebské Stezky 4P Fun Technical Dendros Fripos Svářečky-obchod.cz Diamant bazény RH mont FfRIPOSEUROPLAST Visual-Studio Rocky Mountain Snowkidz