Obrázek lightoboxu Wisetool
NOVINKY z BobCross dílny č. 2. - PUTOVNÍ TROFEJ:

Foto: Ryszard Perzynski (www.visual-studio.cz) a archív BobCross

BOBCROSS je a vždy bude závod jednotlivců. Vyřazovacím způsobem můžeš postupovým pavoukem získat tu cenu nejvyšší. Při druhém ročníku nás ale napadlo navíc oceňit partu čtyř jezdců, kteří si v celém závodě počínali nejlépe (bodujeme postup do dalších kol). Proto i letos bude vyhlášen nejlepší tým nezávisle na celkovém pořadí jednotlivců. Pojede se až do setmění, kdy si to rozdáte ve finálových jízdách. Budeme vás hnát spolu s fanoušky a uděláme pekelnou atmosféru.

Pro TOP tým jsme nechali ukovat putovní "pohár" trofej. Děkujeme za trpělivost uměleckému kováři - Tomášovi Martinákovi (www.kovarstvimartinak.com). A pokud letos nedáš dohromady svůj tým, nezoufej. Příští rok bude tato trofej s jedním zářezem opět k mání. Plastika má skoro 15 kg!!!

Inspirací pro tuto trofej/plastiku byla kresba bobcrossové tratě od Veroniky Ottopalové. Autorem myšlenky je vždy ve střehu Aleš Závorka. Jakmile přišla na řadu řeč ohledně putovního "poháru" vypadlo to z Aleše, jako by to měl připravené:)) Tvarově jsme u Tomáše v kovárně dohlíželi spolu (Aleš Závorka a já Radek Kolmačka). Jedeme BO(m)BY!!!

Další partneři:

Fly Henry Mixiew Restaurace ŠAMAN Zabil.cz Rychlebské Stezky 4P Fun Technical Dendros Fripos Svářečky-obchod.cz Diamant bazény RH mont FfRIPOSEUROPLAST Visual-Studio Rocky Mountain Snowkidz