Obrázek lightoboxu Wisetool
NOVINKY z BobCross dílny č. 1.:

Když jsem se dnes ráno probudil do té nádhery, jediné co mi ihned problesklo hlavou, byl den "D". V duchu si říkám a nahlas se modlím aby takto bylo i v sobotu 14. března. Vidím to úplně živě a najednou mi do halvy jede obrovské řinčení zvonců, několika, možná i stovek zvonců, řev jako blázen, div mi to neurvalo uši.... jako při nějakém závodu světového poháru v Alpách...

V tom mně napadá "včera večer to přeci na tom baru všechno proběhlo v klidu a se vší slušností a počestností ????.... Ale v čerty, co bylo bylo, zvuk ustupuje a nastupuje představivost a technická realizace. Nečekám na nic, sedám do zasněženého vozu, odhrábnu průzor a jedu do nejbližších domácích potřeb. Zde na ospalého prodavače vybafnu - potřebuji co největší plechovku... ano takovou jak se používá na zabíjačkách, na zavařování.... Prodavač se podivil, že chci jen jednu (asi malá akce), tak mu říkám, že to chci jen zkusit. Prodavač nechápal. Ale to mě bylo jedno, platím a upaluji do železářství přikoupit další potřebný matroš. Cestou zkouším jak plechovka krásně zní když do ní klepu:) a vidím zase ten svah a fanoušky svých týmů, jak ženou svého šampióna bobcrossovou tratí. Šroby, matky, nýty mám a už se deru do naší BOBCROSS dílny kde vše rozhazuji na stůl. Cítím lehkou nervozitu, nedočkavost jako před prvním.... ruce dělají co mají a za pár minut se moje ranní představa stává skutečností a zvonec je na světě!!!

Zvuk zvonce zní neuvěřitelně, stále s ním řinčím jako bych byl někde v Davosu u trati. Lepím na něj stickeru BO/BY. Fotím zvon a posteskuji "škoda, že měli jen litrovku", ale i tak zní výborně. Ještě malá technická, tak jsou drahé vozy značeny nějakým tim mezinárodním VIN kódem, tak my jsme to vzali hezky z gruntu a zvony od nás jsou osazeny taktéž jedinečným číslem - BOB kódem. Takže inspekce z EU si na nás nepřijde:))

Sledujte náš web, pracujeme na dalších blbinách, které náš den, udělají opravdovým dnem "D"!!! Zvonce budou k dostání v našem BOB e SHOPu, pracujeme i na jiné velikosti a určitě se to neobejde bez nějakého stylingu... Minimálně logo na něm bude. Zatím čus, jede se na běžky.

Další partneři:

Fly Henry Mixiew Restaurace ŠAMAN Zabil.cz Rychlebské Stezky 4P Fun Technical Dendros Fripos Svářečky-obchod.cz Diamant bazény RH mont FfRIPOSEUROPLAST Visual-Studio Rocky Mountain Snowkidz