Obrázek lightoboxu Wisetool
Na večerní BobCross párty bude peklit DJ Lucky Boy!!!

 

Foto: Igor Zacharov a Yan Renelt

NOVINKA - na večerní BobCross mejdan nám potvrdil svou účast za DJ pultem jak o sobě tvrdí "nezadaný, plný energie, shaumy, cílevědomý, zásadový a jebnutý!" Lukáš DJ Lucky Boy Souhrada!!! Hraje na spoustě akcích a koncertech, je součástí teamu Monster energy Drink.

Tak trochu blázen (v tom dobrém slova smyslu) nám bude rozjíždět večerní pařbu ve stanu pod svahem. Když jsem ho zažil na letošních Coloursech ve stanu jedné nejmenované značky rumu (Captain Morgan), tak jsem si jednoznačně řekl, tohodle kluka musíme mít v březnu v Karolince. Vím že si to chceš večer po BobCrosu pořádně užít a pokud si nepařil při jeho setech na Coloursech v rumovém stanu, tak věř a jsem si jist, že tohle je to pravé co to v Karolince večer nehorázně roztočí.

Kdo ho nezná a nezažil na nějaké párty, tak více informací o Lukášovi a jeho tvorbě najdeš na jeho webu www.djluckyboy.cz a také na FB profilu www.facebook.com/DjLuckyboy. Na webu si můžeš objednat nějaké Lukiho merchandise (trika, mikiny, čepice...). Podpoříš ho v jeho práci a uděláš mu radost:)).

Další DJ´s který se s Lukášem za pultem prostřídá bude Dave. Rožnovský DJ, který nám při loňské akci sázel decibely už přes den na svahu. Něco málo se ukázal i večer, ale co bylo bylo. Teď nás čeká pekelný mejdan, který si nemůžeš nechat ujít. A možná přijede i................

Další partneři:

Fly Henry Mixiew Restaurace ŠAMAN Zabil.cz Rychlebské Stezky 4P Fun Technical Dendros Fripos Svářečky-obchod.cz Diamant bazény RH mont FfRIPOSEUROPLAST Visual-Studio Rocky Mountain Snowkidz