Obrázek lightoboxu Wisetool
Dětský PONY závod a PONY dětský stan

I letos pro naše juniorské BobCrossaře chystáme dětský závod. Tentokrát společně s výrobcem dřevěné stavebnice PONY. Malým šampiónům bude na trati asistovat maskot JARMIL - robot, který je složený z dílů PONY stavebnice. Pro vítěze dětských kategorií bude JARMIL nadělovat kompletní stavebnice MINIO102 a další dárky.

Do dětského závodu je možné děti přihlásit v sobotu od 11.00 do 12.00 ve stanu hned u parkoviště ve středisku SKI Karolinka. Startovné je 50,- kč. Děti budou rozděleny do věkových kategorií, dle aktuálních registrací. Závod je pro děti od 5 do 12 let. Počet startujících je omezen na 5O dětí.

 

PONY tým pro Vás dále zajišťuje i dětský koutek, kde si můžou Vaše děti hrát.
Máme připravený parádní program po celou dobu závodu. Během celého dne si můžou děti postavit hračky podle své fantazie, zasoutěžit. Děti se můžou také těšit na kreslení a malování na obličej. Dětský koutek bude k dispozici ve stanu hned vedle restaurace na terase. Od 11 – 17 hodin. Přijďte se za námi pobavit. Těšíme se na Vás! Tým PONY.

Něco málo o stavebnici PONY:

Patříte mezi rodiče, kteří pro své dítě vybírají hračky, které jsou originální? Hračky, které u dítěte rozvíjí schopnosti a jednoduše děti baví? Stavebnice PONY… TO JE KUFR PLNÝ HRAČEK!

Vývoj dřevěné stavebnice PONY se datuje před rokem 1991, kdy akademický malíř Jaroslav Chadima (autor stavebnice) vytvořil geniální hračku, která v sobě nese krásu přírodního bukového materiálu a svým důmyslným provedením stojí v popředí kvalitních dřevěných stavebnic nejen v Čechách, ale i v Stavebnice PONY je mimořádná nejen díky kvalitnímu materiálu, ale také díky svému unikátnímu systému skládání a spojování jednotlivých dílů. S pomocí dokážou stavět i ti nejmenší z nás. Jednoduchým spojováním dřevěných dílů trámce, kolečka, kulatinky a kolíčku postavíte, cokoliv Vás napadne!

Důležitým přínosem PONY stavebnice je také rozvoj motorické a mentální stránky Vašeho dítěte. Učí ho zručnosti a soustředění, které děti mnohdy po chvíli ztrácejí a nevydrží dlouho u jedné věci. Dítě u stavění přemýšlí, aby jednotlivé díly spojilo do funkčního výrobku, takže se učí tvořit, logicky přemýšlet a v neposlední řadě používat fantazii. Většina našich malých
stavitelů rádi staví podle své fantazie a to, co je zrovna napadne.

PONY stavebnici pro Vás vyrábíme na Valašsku.

Přijďte se podívat na Bobcross a uvidíte, jak krásné hračky lze z této stavebnice sestavit.

Více informací na www.mojepony.cz

Těšíme se na Vás,

Tým PONY

Další partneři:

Fly Henry Mixiew Restaurace ŠAMAN Zabil.cz Rychlebské Stezky 4P Fun Technical Dendros Fripos Svářečky-obchod.cz Diamant bazény RH mont FfRIPOSEUROPLAST Visual-Studio Rocky Mountain Snowkidz