BobNEWS-04 – Catering BOOM

Nevím, zda to letos bude jen „souboj“ laBOBCROSSieérů, anebo také špičkového jídla. Zázemí skiareálu v Karolince bude prošpikované gastrodobrotami.

Jak už jsem zmínil minule, místní restauraci U Vleku si vzala pod křídla nová šéfkuchařka, která připravuje opravdu špičková jídla. No, a aby se netvořili nekonečné fronty na tyto dobroty, požádali jsme další mistry v oboru gastronomie Catering BOOM, aby nám ve venkovním stanu předvedli, co je to opravdový venkovní catering. Musím zklamat všechny, kteří čekají párky v rohlíku a fritované „speciality“ z mrazáku. Catering Boom z Rožnova je aktuálně jeden z nejlepších, které můžeš na venkovních akcích potkat a ochutnat. Dnes už vím, že hlad nebude a ještě týden po BobCrossu se budeme všichni olizovat…

Catering Boom si Vás letos dovoluje pozvat na občerstvení v novém pojetí. Pro závodníky, ale i pro diváky máme na pátý ročník BobCrossu připraveno několik sekcí cateringových služeb, které budou na místě zabezpečovat stravování na třech úrovních. První sekce bude s vydatnými polévkami. Klasický vývar doplníme pro milovníky vege stravy také nějakým krémem. Druhá sekce bude pro výdej tři až pět druhů hotových jídel. Třetí a top specialitou letošního ročníku bude sekce GRILL, který cateringová společnost Catering Boom bude zajišťovat se svým OFYR grilem. Budete moct ochutnat nejenom steaky ale i fenomén aktuální gastronomie, není to smažák ani bramborák v oleji, ale opravdový beef burger. Takže letos svačiny nechte klidně doma. Na vaši účast se těší nejen pořadatelé BobCrossu, ale také Catering BOOM Rožnov pod Radhoštěm.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • BobNEWS

    Chcete od nás dostávat BobNEWS? Boby, Bobcross, trénink, závody, akce... Stačí nám odeslat svůj e-mail.

  • Kategorie