BobNEWS – 01

Přátelé, závodníci a fanoušci BobCrossu. Mnozí nás bombardujete otázkami, tak tady máme první BobNEWS – zásadní info ohledně letošního mejdanu. Snad na to aktuálně nejdůležitější odpovíme.

1) Registraci do závodu posunujeme na 31. ledna 2018. Startovné bude opět 390,- vč. trika SEX BOBY and ROCK´N´ROLL.

2) Poprvé bude letos BobCross dvoudenní. V pátek odpoledne a večer se pojedou 2 kvalifikační jízdy (jednotlivě). Není podmínkou jet v masce, převleku. Výsledný čas jedné z jízd určí, zda postoupíte do sobotního hlavního závodu. Pokud jedeš za tým, i když nepostoupíš do hlavního sobotního závodu, stále bojuješ v soutěží týmů. Večer nás čeká seznamovací večírek, kde vystoupí kapela Out Of Sorts, přátelé z Valmezu (http://bandzone.cz/outofsorts). Také vyhlásíme výsledek kvalifikačních jízd. Pokud se večírek protáhne (ještě se to nestalo), není nutné v sobotu vstávat na osmou. Hlavní závod se pojede v klídku až po obědě.

3) Pro Vás všechny, kteří se ubytují v Karolince, nebo blízkém okolí – sobotu můžete využít k regeneraci před závodem, k přípravě závodních bobů dle teploty a struktury sněhu, vyladění týmové taktiky, případně masky/kostýmu. Můžete navštívit zajímavé místa v Karolince nebo Velkých Karlovicích a blízkém okolí.

4) Rozhodnutí pro dvoudenní akci nebylo jednoduché. Určitě se k tomu v dalších příspěvcích dostaneme. A pevně věříme, že nám potvrdíte, že to byl krok správným směrem a hlavně dopředu.

5) Polovina ze startovného bude předána Verunce Fojtíkové. Plus máme ještě něco vymyšlené v průběhu dne.

6) Je připraveno několik novinek které Vám budeme postupně odkrývat. Jedna z hlavních novinek, je několik partnerských stánků s dobrým jídlem a pitím. Nebudete muset stát nekončící fronty v restauraci. Stánek sice není komfortní jako restauračka, ale bude na výběr. Také bude velký stan, kde v sobotu večer proběhne vyhlášení vítězů a BobCross párty s Dj LUCKY BOYem.

7) Vše je v běhu. Makáme na tom, aby letošní „pátý“ ročník byl zase o kousek dále.

Program akce zde.
Ubytovací možnosti zde.
Info o Verunce Fojtíkové zde.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • BobNEWS

    Chcete od nás dostávat BobNEWS? Boby, Bobcross, trénink, závody, akce... Stačí nám odeslat svůj e-mail.

  • Kategorie