Ach ta REGISTRACE… na co se připravit?

Je pozdě v noci, nespím, za necelých 24 hodin spouštíme registrace do letošního Bobcrossu. Nevím, zda jsem více nervózní než vy všichni, kteří chcou letos jet tento „závod“ nebo užít si pro někoho spíše Bobcross jako „karneval“.

Nervozita je asi na místě. Spousta věcí je nových a stále se učíme. Založili jsme spolek (dříve občanské sdružení), který bude akci Bobcross organizovat. Hlavní důvod pro založení je benefice, tentokrát pro Verunku Fojtíkovou (více info o Verunce zde) a také další vývoj Bobcrossu, možná více závodů i v jiných regionech, ale o tom až někdy příště. Registraci, kterou jsme už jednou posunuli je připravená, jen vše „přehazujeme“ právě na nově založený spolek. Věřím, že se vše stihne. Honza (programátor) na tom teď pracuje a ráno budeme ještě testovat…

Co si můžete připravit?

1) Hlavní je rozmyslet se, zda pojedeš jako jednotlivec, nebo jste 4 a dáte dohromady tým. I v případě týmového závodu jedeš sám za sebe, ale navíc je za každý postup do dalšího kola nějaký ten bodík a po ukončení závodu se bodíky sečtou. Pokud jedete i týmový závod, můžete získat putovní pohár plus další ceny a zapsat se navždy jako vítězové pátého ročníku v týmové soutěži. Registrace tedy bude rozdělena na JEDNOTLIVCI a 4-ČLENNÝ TÝM.

2) Registrace do závodu a zápis do startovní listiny je podmíněna uhrazením startovného. Nastaven je bankovní převod, zatím jako jediná možnost. Ale k placení – je to pro nás velice důležitý moment. Po minulých zkušenostech víme, že pokud někdo uhradí startovné, myslí to se závodem opravdu vážně. Doporučujeme tedy platbu nikterak neodkládat. Maximální počet startujících je 250 a nelze povolit více. Časově by to už nešlo. Tím tedy platí, kdo dříve uhradí startovné, ten bude dříve na startovní listině a jede Bobcross. Snad to chápete a věřte že nemáme jinou možnost, jak tohle nastavit.

3) Není naším zájmem nějak protěžovat jednu z řady bank, ale po vyhodnocení výhod a nevýhod máme účet u Fio banky. Účet je transparentní (zde). Jak pro účel benefice (letos pro Verunku), tak pro kontrolu, zda bylo startovné uhrazeno a v jakém pořadí. Pokud se nám naplní 250 plateb za startovné, registraci ukončíme. Pokud máte účet u Fio banky máte nespornou výhodu, že se částka objeví na Bobcross účtu téměř okamžitě. Pokud tedy máte v okolí někoho kdo má také Fio banku, doporučujeme udělat platbu z tohoto účtu.

4) Pomalu ale jistě si můžete připravovat svoje plastové, závodní stroje (žádné kovové prvky!), přilbu a a pokud si troufáte nějaký šílený dres/kostým. Protože letos to bude zase jízda! Možná právě Tebe vyberou diváci jako letošního THE BEST STYLERa!

Víme že projekt, nebude nikdy 100% ideální a komfortní pro každého. Děláme však maximum a věříme, že se spolu opět pobavíme jak na trati, tak na večírku jak v pátek tak v sobotu.

Dobrou noc, Radek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • BobNEWS

    Chcete od nás dostávat BobNEWS? Boby, Bobcross, trénink, závody, akce... Stačí nám odeslat svůj e-mail.

  • Kategorie