Startovní listina Bobcross 2020

Probíhá registrace. Maximum registrovaných závodníků je 190, nečekej!

0
registrovaných závodníků
0
krásných a odvážných žen
0
mužů LaBOBCROSSiers
0
4-členných týmů
0
státy, země, countries...

Závod jednotlivců (postupně se doplňuje podle registrací)

číslo

jméno, příjmení

město, obec

tým

stát

1.

Josef Orság

Karolinka

 Ještě nevím

2.

Tomáš Klemeš

Brno

 Ještě nevím

3.

Petr Svobodník

Brno

 Ještě nevím

4.

Ondřej Henek

Brno

 Ještě nevím

5.

Marek Jochec

Hošťálková

Blue Oyster Boys

6.

Patrik Bolf

Vsetín

Blue Oyster Boys

7.

Jan Slížek

Vsetín

Blue Oyster Boys

8.

David Hajdík

Vsetín

Blue Oyster Boys

9.

Iveta Pacáčková

Troubky

Sněženky a křen

10.

Kateřina Ošmerová

Brno

Sněženky a křen

11.

Kryštof Svoboda

Tasov

Sněženky a křen

12.

Alžběta Čajková

Rimavská Sobota

Sněženky a křen

Vlajka slovensko

13.

Kateřina Soldánová

Hovězí

Nepříliš fantastická čtyřka

14.

Pavel Mišun

Huslenky

Nepříliš fantastická čtyřka

15.

Pavel Viktorin

Brno

Nepříliš fantastická čtyřka

16.

Karel Macháček

Brno

Nepříliš fantastická čtyřka

17.

Michal Kučera

Havířov

bez názvu týmu

18.

Eva Kučerová

Havířov

Ewina jede!

19.

Michal Neumann

Valašské Meziříčí

Valmezbyl

20.

Danča Neumannova

Valašské Meziříčí

Valmezbyl

21.

Alča Neumannova

Valašské Meziříčí

Valmezbyl

22.

Tom Neumann

Valašské Meziříčí

Valmezbyl

23.

Klára Hegerová

Velká Bystřice

Trail-Guide.cz

24.

Petr Janda

Česká Bělá

Trail-Guide.cz

25.

Lucie Kubínová

Velká Bystřic

Trail-Guide.cz

26.

Viktor Roušal

Praha

Trail-Guide.cz

27.

Martin Kverka

Nová Ves

bez názvu týmu

28.

Tomáš Pelant

Liberec

bez názvu týmu

29.

Daniel Kráčmer

Frýdek-Místek

Hippiesáci

30.

Radim Dujka

Nová Ves

Hippiesáci

31.

Jakub Oslejšek

Nová Ves

Hippiesáci

32.

Jakub Kalous

Ostrava

Hippiesáci

33.

Martina Mitášová

Zubří

bez názvu týmu

34.

Jana Mitášová

Zubří

bez názvu týmu

35.

Robert Malina

Horní Bečva

Zavadilka represent

36.

Ondřej Malina

Prostřední Bečva

Zavadilka represent

37.

Tomáš Malina

Horní Bečva

Zavadilka represent

38.

Vojtěch Matušík

Prostřední Bečva

Zavadilka represent

39.

Lukáš Diviš

Sušice

bez názvu týmu

40.

Tomáš Rucký

Liberec

SNOW tour

41.

Andrea Drengubaková

Železná Ruda

SNOW tour

42.

Josef Říha

Sušice

SNOW tour

43.

Jalub Tvrdík

Praha

SNOW tour

44.

Tomáš Rohel

Nový Jičín

 Relax & Drinks

45.

Ondřej Meluzín

Vsetín

 Relax & Drinks

46.

 Jakub Kolář

Holešov

 Relax & Drinks

47.

Lucie Montella

Valašské Meziříčí

 Relax & Drinks

48.

Michal Bůžek

Praha

bez názvu týmu

49.

Libor Hrabovský

Oznice

 Kamikaze Pilots Oznice

50.

Zbyněk Tvrdý

Oznice

 Kamikaze Pilots Oznice

51.

René Skýpala

Oznice

 Kamikaze Pilots Oznice

52.

Jan Bartoň

Oznice

 Kamikaze Pilots Oznice

53.

 Jiří Coufa

Olomouc

bez názvu týmu

54.

Kristýna Vidlářová

Vsetín

Pink pineapple

55.

Anetka Kecskésová

Bratislava

Pink pineapple

Vlajka slovensko

56.

Michaela Valenticova

Rovinka

Pink pineapple

Vlajka slovensko

57.

Simona Baroňová

Valašské Meziříčí

Pink pineapple

58.

Jakub Baroň

Valašské Meziříčí

Rochlá Rota

59.

Jan Janáček

Valašské Meziříčí

Rochlá Rota

60.

Jakub Mocek

Valašské Meziříčí

Rochlá Rota

61.

Jan Unknow

Valašské Meziříčí

Rochlá Rota

62.

 Lukáš Pajač

Praha

bez názvu týmu

63.

Lucie Průdková

Olomouc

bez názvu týmu

64.

Karel Petr

Olomouc

bez názvu týmu

65.

John Murray

Manchester

NXP

66.

Graclíková Bohumila

Rožnov pod Radhoštěm

bez názvu týmu

67.

Roman Zezula

Bílá Voda

bez názvu týmu

68.

Kačenka Jakubíková

Opava - Suché Lazce

bez názvu týmu

69.

Marek Richtar

Ostrava

Koblihy napohodu

70.

Michal Tenkrát

Říčany

Koblihy napohodu

71.

Jakub Kubita

Praha 10 - Dubeč

Koblihy napohodu

72.

Ondřej Kubita

Praha 10 - Dubeč

Koblihy napohodu

73.

Kateřina Kořínková

Liberec

bez názvu týmu

74.

Michaela Myšková

Vlkov nad lesy

Pussy Terror

75.

Alena Formáčková

Ostrov

Pussy Terror

76.

Tereza Pinďáková

Stará Ves

Pussy Terror

77.

Dominika Růžičková

Praha

Pussy Terror

78.

Daniel Lavor

Praha

bez názvu týmu

79.

Michaela Tomková

Velké Karlovice

Pobřeží kocoviny

80.

Vojtěch Vašut

Velké Karlovice

Pobřeží kocoviny

81.

Markéta Chudějová

Velké Karlovice

Pobřeží kocoviny

82.

Josef Kaděrka

Velké Karlovice

Pobřeží kocoviny

83.

Vít Jurica

Praha

Vichr z hor aneb Alpa se zelenou 1:1

84.

Jiří Čech

Luhačovice

Vichr z hor aneb Alpa se zelenou 1:1

85.

Radim Palán

Praha

Vichr z hor aneb Alpa se zelenou 1:1

86.

Tomáš Jurica

Boží Dar

Vichr z hor aneb Alpa se zelenou 1:1

87.

Tomáš Santo

Zlín-Velíková

Arrow racing team

88.

Lenka Černá

Liberec

bez názvu týmu

89.

Kateřina Synková

Liberec

bez názvu týmu

90.

 Jakub Henig

Plzeň

bez názvu týmu

91.

Michaela Brůnová

Praha

BEZMOZCI

92.

 Sylvie Hudečová

Brandýs nad Labem

BEZMOZCI

93.

Štěpán Malina

Horní Bečva

Loupežníci

94.

Jan Graclík

Rožnov pod Radhoštěm

Loupežníci

95.

Matouš Ryška

Tichá

Loupežníci

96.

René Kesler

Rožnov pod Radhoštěm

Loupežníci

97.

Vladimír Santo

Zlín

bez názvu týmu

98.

Taťjána Drozdová

Karolinka

Budvarka team

99.

Krasim Starý

Karolinka

Budvarka team

100.

Valeriya Yausei

Karolinka

Budvarka team

101.

Krasim Starý

Dolní Kounice

Budvarka team

102.

Martin Surovčík

Janová

Ocasi na sněhu

103.

Jakub Surovčík

Hošťálková

Ocasi na sněhu

104.

Roman Surovčík

Janová

Ocasi na sněhu

105.

Zdeněk Macek

Vsetín

Ocasi na sněhu

106.

Adam Březík

Fryšták

SBT Fryšták

107.

Rostislav Ovesný

Fryšták

SBT Fryšták

108.

Zdeněk Bělák

Fryšták

SBT Fryšták

109.

Martin Kolajík

Fryšták

SBT Fryšták

110.

Roman Zanoščuk

Praha

bez názvu týmu

111.

Ondřej Pěnička

Praha

Dročbob

112.

 Jan Janda

Přerov

Dročbob

113.

 Jakub Šupák

Frýdek-Místek

Dročbob

114.

Tereza Nátrová

Černá Voda

Dročbob

115.

Martin Kořístka

Praha

bez názvu týmu

116.

Jan Michal

Praha

Kladelka

117.

Martin Soukup

Praha

Kladelka

118.

 Jakub Piroháč

Praha

Kladelka

119.

 Marko Iglić

Praha

Kladelka

120.

Jan Ruck

Praha

bez názvu týmu

121.

 Jaroslav Lamoš

Bystřička

QaSáci

122.

Filip Kamas

Kateřinice

QaSáci

123.

Tomáš Václavík

Jablůnka

QaSáci

124.

Kristián Lambert

Vsetín

QaSáci

125.

Ryszard Perzynski

Rožnov pod Radhoštěm

bez názvu týmu

126.

Frantisek Binder

Strážnice

bez názvu týmu

127.

 Jan Binder

Strážnice

bez názvu týmu

Týmová soutěž

Přihlášené 4-členné týmy. Nejlepší tým zapíšeme na kovanou trofej. Na věky věků, amen.

číslo

tým

1.

Ještě nevím

2.

Blue Oyster Boys

3.

Sněženky a křen

4.

Nepříliš fantastická čtyřka

5.

Valmezbyl

6.

Trail-Guide.cz

7.

Hippiesáci

8.

Zavadilka represent

9.

SNOW tour

10.

 Relax & Drinks

11.

 Kamikaze Pilots Oznice

12.

Koblihy napohodu

13.

Dáme nůžky

14.

Pobřeží kocoviny

15.

Vichr z hor aneb Alpa se zelenou 1:1

16.

Loupežníci

17.

Budvarka team

18.

Ocasi na sněhu

19.

SBT Fryšták

20.

Dročbob

21.

Kladelka

22.

QaSáci